Barbora Vodešilová

Nikdy mne nepřestane udivovat dokonalost hry zvané Život.

...

tel: 605 799 216, mail: barbora.vodesilova@gmail.com

www.pojdmekpravde.cz


Ivana Kmochová

Baví mě skládat jednotlivosti příběhů do smysluplného celku. Prožíváme právě jízdu na vlně nebo pád do údolí? Co nese takový pád za lekci? A je to vůbec pád? Podívejme se na vše z jiného úhlu pohledu, pojďme na tom zkusit vyrůst. Můj život velmi silně ovlivňují výjimeční (handicapovaní) lidé, díky nimž si uvědomuji i své výjimečnosti. Proto vidím smysl i ve společných poutích.

...

tel: 736 442 694, mail: ivana@kruhcentrum.cz

www.ivanakmochova.cz


 

Ivo Musil

...

tel: 603 413 199,  mail: samani@volny.cz

www.samani.cz

Ivo Tříska

...

tel: 777 329 413,  mail: ivo.triska@centrum.cz

.


Jan František Bím

Jsem celoživotní tulák a cestovatel. V roce 2005 jsem poprvé vyrazil na svatojakubskou pouť do Santiaga de Compostela. Toto putování ze mne udělalo poutníka. Od roku 2009 se putování stalo mým povoláním. Doprovázím druhé na jejich cestách krajinami vnějšími i vnitřními. Hodně naslouchám klientovi a ještě více přítomnému okamžiku a krajině, ve které se právě nacházíme.

...

tel: 604 255 370,  mail: jan.bim@janbim.cz

www.janbim.cz

Janek Sedlář

Jsem otcem úžasné RODiny, také manžel, fotograf a psychoterapeut-poutník, co s radostí žije to, co si vytvoří. Před několika lety, těsně po mém osobním přeRODu jsem znovuobjevil svou původní a přiroZENou lásku ke kRAJině. Přijde mi, že čím víc znám svou RODnou krajinu, tím více žiju v souladu se sebou. S radostí doprovázím lidi na cestách kam potřebují. Věřím tomu, že každý z nás má plno DARů.

...

tel: 736 222 188, mail: info@doprovazenapout.cz

www.doprovazenapout.cz


Jirka Veselý

Jsem tulák vlastní cestou, nadšenec permakultury, vědomého tvoření, celostního pohledu a jednoDUCHého zdravého životního přístupu. Rád propojuji všemožné ve stylu „vše souvisí se vším, nic není náhoda a všichni jsme součástí JEDNO-TY“. S potěšením Tě doprovodím i Tvojí ♥ krajinou.

...

tel: 603 771 167,  mail: jirka@veselyjirka.cz

www.veselyjirka.cz

Katka Kohoutová

Stále mne udivuje hloubka a síla přírody. V napojení na ni pociťuji, že i já jsem příroda a jsem tu správně. Chůzí krajinou se rozpouštějí problémy nebo přicházejí odpovědi. Některá místa mají léčivější potenciál než jiná. Po řadě let prožitých v Žítkové v krajině Bílých Karpat vás zvu do tohoto kouzelného kraji. Bude mi poctou být průvodcem při hledání vašich odpovědí.

...

tel: 733 210 097,  mail: katkabetka@seznam.cz

www.theia-zitkova.cz/provazeni/


Linda Horčičková

Od malička vandruju, čundruju, trekuju, putuju, cestuju, chodím, bloudím a JSEM.
Venku v krajině se cítím jako ryba ve vodě. Viděla jsem kus světa a poznala jsem, že česká krajina je jedna z nejpřívětivějších krajin k divokému, ale přesto bezpečnému toulání.
V doprovázených poutích jsem našla esenciální a nekonečnou pokoru, radost, a přítomnost pro druhého.

...

tel: 774 333 105,  mail: linda@lindahorcickova.cz

www.lindahorcickova.cz


Lucie Luňáčková

Jsem manželka, dcera, vnučka, starší sestra, nepokrevní dvojče, kamarádka a mnoho dalšího. Pouť je pro mě hlavně neopakovatelným lidským setkáním. Pokaždé jiným. Ukázala mi sílu sdílení skrz slova, ale ještě víc skrz ticho. Putuji od roku 2012 a s každou další poutí se víc nořím do krajiny vnější a vnitřní a objevuji sílu laskavosti a jednoduchosti. Velmi mě zajímá mezigenerační spolupráce.

...

tel: 602 322 533,  mail: lucie@lucielunackova.cz

www.lucielunackova.cz

Pavel Lufinka

Kořeny mé troufalosti vůbec někomu zrcadlit jsou natuty již ve hvězdách. Štír s Ascendentem v Panně podle západní astrologie a podle té východní Had. Tedy empatie, analýza a trpělivost. Jsou to požehnané, ale dost nebezpečné dary. Učím se s nimi nakládat každý den pro radost svoji i Vesmíru.

...

tel: 724 282 000,  mail: pavel.lufinka@centrum.cz

www.poutjakozrcadlo.cz


Petr Jirousek

Mým záměrem je pomáhat lidem vykročit do života jinak.
Doprovázené poutě s klidnou hlavou, otevřeným srdcem a tělem v pohybu.

...

tel: 727 818 666,  mail: petr.jirousek@email.cz

 

Petra Hromádková

Jsem máma, inženýrka, vodomilka, člověk s běžnými radostmi i starostmi. Přesto mi až krize ukázala, že je třeba některé věci začít dělat jinak. Nová osobní vize určuje mé další kroky. Jsem začínající průvodce doprovázených poutí, které jsou dobrou příležitostí pro vystoupení z koloběhu všedních dní. Nabízím možnost putování v Moravském krasu, nebo jinde podle domluvy. Podle situace přidávám také práci s mandalou nebo bosou chůzi. Spíš než na odpovědi se zaměřuji na otázky, které nejsme zvyklí si klást. Budu je ráda společně s vámi hledat.

...

tel: 731 757 686,  mail: petra@podanyprostor.cz

www.podanyprostor.cz


Soňa Mužíková

Na cestách objevuji poklady, krásu, smysl, prožívám radost bytí. Putování je pro mne cestou svobodného příběhu, sprchou bez mýdla, potravou bez jídla, atelierem tvoření, prostorem bezpečí a lásky. Doprovázení na cestách je pro mne Dar 1f340 (48×48) za Dar 1f31e (48×48).

...

tel: 775 588 259,  mail: jsmekreativni@seznam.cz

sonamuzikova.blogspot.cz