VYBRANÉ REFERENCE K PRŮVODCŮM

... a další jsou pak k nalezení vždy u každého průvodce ♥

Ivana Kmochová - www.kruhcentrum.cz/reference

„…Moc děkuji za dnešní pouť. Bylo to něco opravdového, nefalešného. VELMI děkuji za tuto zkušenost. Opravdu si vás vážím. Teším se na další setkání. Konečně potkáváme lidi, kteří jsou ...takoví jací jsou. Děkuji“

Martina

Pavel Lufinka - www.poutjakozrcadlo.cz/reference

"Pro mě je na Pavlovi nejpozoruhodnější, že si získal moji naprostou důvěru a stačila mu k tomu jedna věta. Okamžitě jsem měla pocit, že je člověk, který to se mnou myslí dobře. Je to pro mě nepochopitelný, nevysvětlitelný, ale je to tak. Moc takových lidí po světě nechodí, nebo je zatím neznám."

Jitka, vychovatelka

Jirka Veselý - www.veselyjirka.cz/reference/

"Poslední den v září 2015 jsem byl s Jirkou na pouti na brdský Plešivec. To jakým způsobem Jirka doprovází na cestě vaší krajinou není prázdná formulka, ale opravdu se to děje. Žádná moudra nebo rady, prostě s vámi jde sám za sebe, tu popíchne, tu upozorní, vše s klidem a plnou důvěrou ve váš záměr a práci přírody. Mám chuť říct: „Čistá práce … organicky čistá.“"

Kryštof Pohl

Jan František Bím - www.janbim.cz/uvod/reference

"S Honzou jsem byl na podzim roku 2010 na třídenní pouti a za 6 měsícu na druhé třídenní pouti. Z výstupů, které jsem si odnesl, čerpám dodnes. U Honzy oceňuji velmi hluboké soustředění na klienta po celou dobu setkání. Je úžasné, jak dokáže využít přírodních úkazů a objektů, které při cestě míjíme, pro uvědomování si sebe sama a jako zrcadla toho, co prožíváme nebo jsme v minulosti požívali. Po poutích jsem publikoval rozhovor, který Honzovu práci přibližuje: http://www.mitvsehotovo.cz/2011/06/koucovat-lze-i-pri-putovani-prirodou-rozhovor-s-janem-bimem/"

Jaroslav Luhan